Рейтинг@Mail.ru

FC Levadia Pirita Spring Cup 2017 Boys-2007

Group A

Koht Teams M Vi K Vv +/- P
1 FC BATE 3 3 0 0 12 - 3 9 9
2 Virkkalan Tarmo 3 2 0 1 7 - 6 1 6
3 FC Levadia 3 1 0 2 6 - 9 -3 3
4 TJK Legion 3 0 0 3 4 - 11 -7 0

Group B

Koht Teams M Vi K Vv +/- P
1 FK Ventspils Football Academy 3 3 0 0 10 - 0 10 9
2 Martin Reimi JK 3 2 0 1 6 - 2 4 6
3 FC Ararat Tallinn 3 0 1 2 3 - 7 -4 1
4 JK Tabasalu 3 0 1 2 2 - 12 -10 1

Group C

Koht Teams M Vi K Vv +/- P
1 SDJUSH N2 VO Zvezda 3 2 1 0 10 - 5 5 7
2 FC Flora Black 3 2 0 1 9 - 6 3 6
3 FCI Tallinn S.M. 3 1 1 1 12 - 6 6 4
4 FC Kratid 3 0 0 3 0 - 14 -14 0

Group D

Koht Teams M Vi K Vv +/- P
1 SK Babīte 3 2 1 0 7 - 3 4 7
2 FCI Tallinn A.D. 3 2 1 0 7 - 4 3 7
3 FC Olymp 3 1 0 2 6 - 6 0 3
4 FK Porohovchanin 3 0 0 3 0 - 7 -7 0
9-16th place
08.04.2017 09:00
TJK Legion
FC Ararat Tallinn
Maarjamäe st. artificial grass 1
08.04.2017 09:00
FC Levadia
JK Tabasalu
Maarjamäe st. artificial grass 2
08.04.2017 09:30
FC Kratid
FC Olymp
Maarjamäe st. artificial grass 1
08.04.2017 09:30
FCI Tallinn S.M.
FK Porohovchanin
Maarjamäe st. artificial grass 2
1-8th place
08.04.2017 10:00
Virkkalan Tarmo
FK Ventspils Football Academy
Maarjamäe st. artificial grass 1
08.04.2017 10:00
FC BATE
Martin Reimi JK
Maarjamäe st. artificial grass 2
08.04.2017 10:30
FC Flora Black
SK Babīte
Maarjamäe st. artificial grass 1
08.04.2017 10:30
SDJUSH N2 VO Zvezda
FCI Tallinn A.D.
Maarjamäe st. artificial grass 2
13-16th place
08.04.2017 15:30
TJK Legion
FC Kratid
Maarjamäe st. artificial grass 1
08.04.2017 15:30
FC Levadia
FCI Tallinn S.M.
Maarjamäe st. artificial grass 2
9-12th place
08.04.2017 16:00
FC Ararat Tallinn
FC Olymp
Maarjamäe st. artificial grass 1
08.04.2017 16:00
JK Tabasalu
FK Porohovchanin
Maarjamäe st. artificial grass 2
5-8th place
08.04.2017 16:30
Virkkalan Tarmo
SK Babīte
Maarjamäe st. artificial grass 1
08.04.2017 16:30
FC BATE
SDJUSH N2 VO Zvezda
Maarjamäe st. artificial grass 2
Semi-final
08.04.2017 17:00
FK Ventspils Football Academy
FC Flora Black
Maarjamäe st. artificial grass 1
08.04.2017 17:00
Martin Reimi JK
FCI Tallinn A.D.
Maarjamäe st. artificial grass 2
15-16th place
09.04.2017 10:00
TJK Legion
FCI Tallinn S.M.
Maarjamäe st. artificial grass 2
13-14th place
09.04.2017 10:30
FC Kratid
FC Levadia
Maarjamäe st. artificial grass 2
11-12th place
09.04.2017 11:00
FC Ararat Tallinn
JK Tabasalu
Maarjamäe st. artificial grass 2
9-10th place
09.04.2017 11:30
FC Olymp
FK Porohovchanin
Maarjamäe st. artificial grass 2
7-8th place
09.04.2017 12:00
SK Babīte
SDJUSH N2 VO Zvezda
Maarjamäe st. artificial grass 2
5-6th place
09.04.2017 12:30
Virkkalan Tarmo
FC BATE
Maarjamäe st. artificial grass 2
Bronze medal game
09.04.2017 13:00
FK Ventspils Football Academy
FCI Tallinn A.D.
Maarjamäe st. artificial grass 2
Final
09.04.2017 13:30
FC Flora Black
Martin Reimi JK
Maarjamäe st. artificial grass 2

Tallinn, Estonia
Clear
3°C (0°C 0°C)

Go to top