Рейтинг@Mail.ru

FC Levadia Pirita Spring Cup 2017 Boys-2006

Group A

Koht Teams M Vi K Vv +/- P
1 FC Zenit 3 3 0 0 8 - 1 7 9
2 FCI Tallinn A.D. 3 2 0 1 4 - 2 2 6
3 Martin Reimi JK 3 1 0 2 2 - 4 -2 3
4 NJS 3 0 0 3 0 - 7 -7 0

Group B

Koht Teams M Vi K Vv +/- P
1 VJS 3 3 0 0 10 - 0 10 9
2 FCI Tallinn S.M. 3 1 1 1 11 - 5 6 4
3 FK Moskovskaja Zastava 3 1 1 1 3 - 1 2 4
4 Nõmme Kalju FC I.O. 3 0 0 3 1 - 19 -18 0

Group C

Koht Teams M Vi K Vv +/- P
1 FK Porohovchanin I 3 2 0 1 5 - 1 4 6
2 SK Babīte 3 2 0 1 5 - 4 1 6
3 TJK Legion Lasnamäe 3 1 1 1 2 - 2 0 4
4 JK Augur 3 0 1 2 1 - 6 -5 1

Group D

Koht Teams M Vi K Vv +/- P
1 TJK Legion 3 2 1 0 3 - 1 2 7
2 FC Levadia 3 2 0 1 8 - 1 7 6
3 FK Porohovchanin II 3 1 1 1 3 - 3 0 4
4 FK Priekuļi 3 0 0 3 0 - 9 -9 0
9-16th place
08.04.2017 10:00
NJS
FK Moskovskaja Zastava
Dvigatel st. artificial grass 1
08.04.2017 10:00
Martin Reimi JK
Nõmme Kalju FC I.O.
Dvigatel st. artificial grass 2
08.04.2017 10:35
JK Augur
FK Porohovchanin II
Dvigatel st. artificial grass 1
08.04.2017 10:35
TJK Legion Lasnamäe
FK Priekuļi
Dvigatel st. artificial grass 2
1-8th place
08.04.2017 11:10
FCI Tallinn A.D.
VJS
Dvigatel st. artificial grass 1
08.04.2017 11:10
FC Zenit
FCI Tallinn S.M.
Dvigatel st. artificial grass 2
08.04.2017 11:45
SK Babīte
TJK Legion
Dvigatel st. artificial grass 1
08.04.2017 11:45
FK Porohovchanin I
FC Levadia
Dvigatel st. artificial grass 2
13-16th place
08.04.2017 17:45
NJS
JK Augur
Maarjamäe st. artificial grass 1
08.04.2017 17:45
Nõmme Kalju FC I.O.
FK Priekuļi
Maarjamäe st. artificial grass 2
9-12th place
08.04.2017 18:20
FK Moskovskaja Zastava
FK Porohovchanin II
Maarjamäe st. artificial grass 1
08.04.2017 18:20
Martin Reimi JK
TJK Legion Lasnamäe
Maarjamäe st. artificial grass 2
5-8th place
08.04.2017 18:55
VJS
SK Babīte
Maarjamäe st. artificial grass 1
08.04.2017 18:55
FCI Tallinn S.M.
FK Porohovchanin I
Maarjamäe st. artificial grass 2
Semi-final
08.04.2017 19:30
FCI Tallinn A.D.
TJK Legion
Maarjamäe st. artificial grass 1
08.04.2017 19:30
FC Zenit
FC Levadia
Maarjamäe st. artificial grass 2
15-16th place
09.04.2017 10:00
JK Augur
Nõmme Kalju FC I.O.
Maarjamäe st. artificial grass 1
13-14th place
09.04.2017 10:35
NJS
FK Priekuļi
Maarjamäe st. artificial grass 1
11-12th place
09.04.2017 11:10
FK Porohovchanin II
TJK Legion Lasnamäe
Maarjamäe st. artificial grass 1
9-10th place
09.04.2017 11:45
FK Moskovskaja Zastava
Martin Reimi JK
Maarjamäe st. artificial grass 1
7-8th place
09.04.2017 12:20
SK Babīte
FCI Tallinn S.M.
Maarjamäe st. artificial grass 1
5-6th place
09.04.2017 12:55
VJS
FK Porohovchanin I
Maarjamäe st. artificial grass 1
Bronze medal game
09.04.2017 13:30
FCI Tallinn A.D.
FC Levadia
Maarjamäe st. artificial grass 1
Final
09.04.2017 14:05
TJK Legion
FC Zenit
Maarjamäe st. artificial grass 1

Tallinn, Estonia
Mostly Cloudy
11.3°C (11.3°C 5°C)

Go to top