Рейтинг@Mail.ru

FC Levadia Pirita Cup 2011 (Maarjamäe staadion)
24.09.2011, Poisid 1999, 8x8

Ajakava

A grupp   Võistkond M Vi K +/- P
1 JK Kotkad 5 3 2 0 +7 11
2 FC Levadia Valge 5 3 1 1 +9 10
3 FK Nevski Front 5 2 3 0 +4 9
4 JK Tulevik 5 1 3 1 -1 6
5 Martin Reimi JK 5 1 0 4 -4 3
6 FC Warrior 5 0 1 4 -14 1

 

B grupp   Võistkond M Vi K +/- P
1 FC Levadia Must 5 5 0 0 +7 15
2 LPK Leningrad Region 5 3 1 1 +6 10
3 Noored Tallendid 5 1 2 2 +2 5
4 JK Keila 5 1 2 2 -1 5
5 JK Vaprus 5 0 4 1 -1 4
6 JK Tallinna Kalev 5 0 1 4 -8 1

 

A väljak
  09:00 FC Levadia Valge FK Nevski Front 1 : 1
  09:25 JK Tulevik FC Warrior 0 : 0
  09:50 JK Kotkad FC Levadia Valge 1 : 0
  10:15 FC Warrior FK Nevski Front 0 : 2
  10:40 JK Tulevik JK Kotkad 0 : 0
  11:05 FK Nevski Front JK Tulevik 0 : 0
  11:30 Martin Reimi JK JK Kotkad 0 : 1
  13:00 FC Levadia Valge Martin Reimi JK 2 : 0
  13:25 FK Nevski Front JK Kotkad 0 : 0
  13:50 Martin Reimi JK JK Tulevik 0 : 1
  14:15 JK Kotkad FC Warrior 5 : 0
  14:40 FK Nevski Front Martin Reimi JK 2 : 0
  15:05 FC Levadia Valge FC Warrior 6 : 0
  15:30 JK Tulevik FC Levadia Valge 0 : 2
  15:55 FC Warrior Martin Reimi JK 1 : 2

 

B väljak
  09:00 JK Tallinna Kalev FC Levadia Must 0 : 1
  09:25 Noored Tallendid JK Keila 2 : 2
  09:50 JK Vaprus LPK Leningrad Region 0 : 0
  10:15 JK Keila JK Tallinna Kalev 5 : 1
  10:40 LPK Leningrad Region FC Levadia Must 0 : 1
  11:05 JK Vaprus JK Keila 2 : 2
  11:30 FC Levadia Must JK Vaprus 2 : 1
  13:00 FC Levadia Must JK Keila 3 : 0
  13:25 JK Tallinna Kalev Noored Tallendid 0 : 3
  13:50 JK Keila LPK Leningrad Region 1 : 3
  14:15 Noored Tallendid JK Vaprus 0 : 0
  14:40 JK Tallinna Kalev LPK Leningrad Region 0 : 2
  15:05 FC Levadia Must Noored Tallendid 1 : 0
  15:30 JK Vaprus JK Tallinna Kalev 1 : 1
  15:55 LPK Leningrad Region Noored Tallendid 3 : 0

 

Poolfinaalid ja 5-12 koha mängud
  16:30 JK Kotkad LPK Leningrad Region 0 : 1
  16:30 FK Nevski Front Noored Tallendid 2 : 1
  17:00 Martin Reimi JK JK Vaprus 0 : 2
  17:00 FC Levadia Valge FC Levadia Must 0 : 1
  17:30 JK Tulevik JK Keila + : -
  17:30 FC Warrior JK Tallinna Kalev 0 : 0
(4:3)

 

Kolmanda koha mäng
18:00 JK Kotkad FC Levadia Valge 0 : 0
(1:3)

 

Finaal
18:00 FC Levadia Must LPK Leningrad Region 0 : 0
(4:3)

 

1 FC Levadia Must
2 LPK Leningrad Region
3 FC Levadia Valge
4 JK Kotkad
5 FK Nevski Front
6 Noored Tallendid
7 JK Tulevik
8 JK Keila
9 JK Vaprus
10 Martin Reimi JK
11 FC Warrior
12 JK Tallinna Kalev

Parim väravakütt: Nikolai Statov (FK Nevski Front)
Parim väravavaht: Johan Pastarus (JK Kotkad)
Parim kaitsja: Marko Lipp (FC Levadia Must)

Tallinn, Estonia
Overcast
9.9°C (10°C 8°C)

Go to top