Рейтинг@Mail.ru
A grupp   Võistkond M Vi K +/- P
1 Martin Reimi JK 5 4 1 0 6 13
2 TJK Legion 5 3 1 1 5 10
3 FC Flora 5 2 2 1 3 8
4 Nõmme JK Kalju Laagri 5 2 1 2 -1 7
5 FC Kotkas 5 1 1 3 1 4
6 PSK Alexela 5 0 0 5 -14 0

 

B grupp   Võistkond M Vi K +/- P
1 FK Olaine 5 4 0 1 7 12
2 FC Levadia 5 3 1 1 -1 10
3 JK Pirita 5 3 0 2 -2 9
4 Pärnu JK Kalev 5 2 2 1 2 8
5 JK Alko 5 1 1 3 -6 4
6 JK Tulevik 5 0 0 5 0 0

 

A grupp
  09:00 FC Flora Martin Reimi JK 1 : 1  
  09:15 TJK Legion FC Kotkas 1 : 1  
  09:30 Nõmme JK Kalju Laagri PSK Alexela 1 : 0  
  09:45 Martin Reimi JK Nõmme JK Kalju Laagri 2 : 0  
  10:00 FC Kotkas FC Flora 0 : 1  
  10:15 PSK Alexela Martin Reimi JK 0 : 2  
  10:30 Nõmme JK Kalju Laagri FC Kotkas 1 : 0  
  10:45 FC Flora TJK Legion 0 : 2  
  11:00 Martin Reimi JK FC Kotkas 2 : 1  
  11:15 FC Kotkas PSK Alexela 4 : 0  
  11:30 TJK Legion Nõmme JK Kalju Laagri 1 : 0  
  11:45 FC Flora PSK Alexela 4 : 0  
  12:00 PSK Alexela TJK Legion 0 : 3  
  12:15 Nõmme JK Kalju Laagri FC Flora 1 : 1  
  12:30 Martin Reimi JK TJK Legion 1 : 0  

 

B grupp
  13:20 JK Pirita Pärnu JK Kalev 0 : 4  
  13:35 FK Olaine JK Alko 5 : 0  
  13:50 JK Tulevik FC Levadia - : +  
  14:05 Pärnu JK Kalev JK Tulevik + : -  
  14:20 JK Alko JK Pirita 0 : 2  
  14:35 FC Levadia Pärnu JK Kalev 1 : 1  
  14:50 JK Tulevik JK Alko - : +  
  15:05 JK Pirita FK Olaine 1 : 0  
  15:20 Pärnu JK Kalev JK Alko 1 : 1  
  15:35 JK Alko FC Levadia 1 : 2  
  15:50 FK Olaine JK Tulevik + : -  
  16:05 JK Pirita FC Levadia 0 : 1  
  16:20 FC Levadia FK Olaine 0 : 3  
  16:35 JK Tulevik JK Pirita - : +  
  16:50 Pärnu JK Kalev FK Olaine 0 : 2  

 

1/2 Final
  17:30 Martin Reimi JK FC Levadia 0 : 2  
  17:45 FK Olaine TJK Legion 0 : 2  

 

11-12 koha mäng
  18:00 JK Tulevik PSK Alexella - : +  

 

9-10 koha mäng
  18:15 JK Alko FC Kotkas 0 : 0

3:2
(pen.)

 

7-8 koha mäng
  18:30 Nõmme JK Kalju Laagri Pärnu JK Kalev 0 : 0

6:5
(pen.)

 

5-6 koha mäng
  18:45 FC Flora JK Pirita 1 : 0  

 

III- IV koha mäng
  19:00 Martin Reimi JK FK Olaine 0 : 2  

 

I- II koha mäng
  19:15 FC Levadia TJK Legion 0 : 0

3:2
(pen.)

 

  • FC Levadia
  • TJK Legion
  • FK Olaine

Parim väravakütt: Oskar Tänna (Martin Reimi JK)
Parim väravavaht: Leonid Jeršov (TJK Legion)
Parim kaitsja: Vladimirs Šlekovs (FK Olaine)

Tallinn, Estonia
Clear
3°C (0°C 0°C)

Go to top