Рейтинг@Mail.ru
 1. FIFA reeglid

  Rahvusvaheline noorte jalgpalliturniir Levadia Pirita Cup 2017 järgib rahvusvahelisi FIFA mängureegleid.
  NB! Kui FIFA reeglid ja Levadia Pirita Cup 2017 turniiri reglemendis leidub vastukäivaid väited, kehtib turniiri juhendis öeldu.

  Vanuserühm Mängijate arv Mängu aeg Palli suurus Suluseis
  B-11 (2006) 9 vs 9 1x30 Nr. 4 +
  B-10 (2007) 7 vs 7 1x25 Nr. 4 -
  B-09 (2008) 7 vs 7 1×20 Nr. 4 -
  B-08 (2009) 5 vs 5 1×20 Nr. 3 -
  B-07 (2010) 5 vs 5 1×20 Nr. 3 -
           
 2. Võistkonna suurus ja mängude arv

  10 võistkonnaga turniiril garanteeritakse igale võistkonnale 5 mängu.
  12 või 16 võistkonnaga turniiril garanteeritakse igale võistkonnale 6 mängu.
  Võistkonna suurus poiste vanuseklassides 2006, 2007 ja 2008 on 18 mängijat.
  Võistkonna suurus poiste vanuseklassides 2009 ja 2010 on 15 mängijat.
 3. Vanemate mängijate kasutamine turniiril

  Turniiril võib poiste vanuseklassides 2006-2010 osaleda ühes võistkonnas maksimaalselt kuni 2 vanemat mängijat, kes on sündinud hiljem, kui eelneva aasta 1. augustil.
  Näiteks: 2006. aasta sündinud poiste vanuseklassis võib kaasa teha ühe võistkonna eest kaks mängijat, kes on sündinud hiljem kui 1.08.2005.
 4. Mängijate osalemine mitmes võistkonnas

  Levadia Pirita Cup 2017 noorte jalgpalliturniiril pole mängijatel lubatud turniiril mängida rohkem kui ühes vanuseklassis. Juhul kui eiratakse reeglit, diskvalifitseeritakse mängija turniirilt ning reeglit rikkunud võistkonna mäng tühistatakse. Turniiri tabelisse märgitakse tulemus -/+ võistkonna kahjuks.
 5. Staadionid

  Levadia Pirita Cup 2017 mängud toimuvad Tallinnas Maarjamäe staadionil (Tuulenurga tee 1), Velotrekk staadionil (Rummu tee 3) ja Viimsi staadionil (Karulaugu tee 15).              Turniiril peetavaid mänge mängitakse kunstmuru ja muruväljakutel.

  NB! Turniiri korraldajatel on õigus teha turniiri ajal muudatusi ajakavades!

  Levadia Pirita Cup 2017 on jagatud alagrupiturniiriks ja play-offiks.

  Alagrupiturniiril jagatakse võistkonnad 4- kuni 6-liikmelistesse alagruppidesse, kus kõik võistkonnad mängivad omavahel ühe korra läbi. Alagrupis peetav mäng annab võidu puhul tabelisse 3 punkti, viigi korral 1 punkti ning kaotuse korral 0 punkti.

  Alagrupis võrdsete punktide korral määrab lõpliku paremuse:

  1. omavaheline mäng

  2. üldine väravatevahe

  3. löödud väravate arv

  4. distsiplinaarkaristused

     a) mängudest loobumine, tulemuse tühistamine

     b) punased kaardid

  5. loos

  Play-off süsteemis mängitakse Levadia Pirita Cup 2017 turniiril välja kõik kohad.

 6. Penaltid

  Play-off’is (kohamängudes) ja finaalis viiki jäänud mängudele järgnevad mänguaja lõppedes koheselt penaltid. Lisaaega turniiri mängudes ei rakendata.
  Vanuseklassides löödavate penaltite arv: Poisid 2006, 2007, 2008, 2009 ja 2010 – 3 penaltit. Võrdse penaltiseeria tulemuse korral jätkavad paremuse selgitamist penaltilööjad, kes pole oma sooritust teostanud ja esimese eksimuseni.
 7. Protest

  Protest on suunatud mängutulemuse kehtivuse vastu. Protest põhineb mõne mängija osalemise õigustatusel, reeglite olulisel rikkumisel kohtuniku poolt või mõnel muul vahejuhtumil, mis mängutulemust mõjutas.

  Protesti peab esitama kirjalikult meeskonna esindaja (isik, kes on määratud registreerimislehel võistkonna juhiks) poolt, mitte hiljem, kui 30 minutit peale protestitava mängu lõppu. Üldine protest kogu vastasmeeskonna vastu ei ole aksepteeritud.

  Protesti esitamine kollase või punase kaardi näitamise vastu või pärast kahe kaardi näitamist mänguväljakult eemaldamise vastu on lubatud ainult juhul, kui kohtunik eksis vastava mängija isiku suhtes.

  Protesti menetlemise tasu on 75 EUR. Summa tagastatakse täies ulatuses, kui protest rahuldatakse.
 8. Žürii

  Võimalikud erimeelsused ja protestid lahendab 3-liikmeline žürii. Žürii koosneb turniiri peakohtunikust ja kahest turniiri peakorraldajast.

  NB! Žürii lõplik otsus edasikaebamisele ei kuulu!

 9. Kohtunikud

  Kõik kohtunikud on tunnustatud Eesti Jalgpalli Liidu poolt või turniiri peakohtuniku poolt. Turniiri peakohtunikuks on Vallo Lokko.

 10. Loobumiskaotused

  Kui väljakul ei ole vähemalt 5 mängijat (vanusegrupid 2006, 2007 ja 2008) ja 3 mängijat (vanusegrupid 2009 ja 2010) 5 minutit peale ametliku mänguaja algust, kantakse turniiri tabelisse +/- kaotus

 11. Auhinnad

  I, II ja III koha saavutanud võistkondi autasustatakse karikate, medalite ja diplomitega. Iga vanuseklassi parimat mängijat ja väravavahti autasutatakse eriauhindadega.

 12. Meditsiin/arstiabi

  Jalgpalliturniiri Levadia Pirita Cup 2017 korraldajad ei võta vastutust jalgpalliturniiri ajal tekkivate vigastuste eest. Võistkondadel on kohustus ise tagada tekkivate mängutraumade olukordade lahendamine.

  Võimalusel abistavad jalgpalliturniiri korraldajad meditsiiniliste oskustega.

 13. Hoiatused ja eemaldamised

  Mänguväljakult eemaldatud mängija on diskvalifitseeritud üheks järgmiseks antud turniiril Levadia Pirita Cup 2017 peetavaks mänguks.

  NB! Mängu teenindaval kohtunikul on õigus nõuda diskvalifitseeritud mängijale karmimat karistust. Kohtunik peab esitama vastava kirjaliku avalduse turniiri peakohtunikule, kes teeb lõpliku otsuse. Turniiri peakohtuniku langetatud otsus on lõplik ja ei kuulu edasikaebamisele. Otsusest antakse teada võistkonna esindajale, kes on märgitud registreerimislehel antud lahtrisse.

 14. Ausa mängu tunnustamine

  Ausa mängu tunnustamiseks soovitatakse mängijatel ülerivistuse järel, enne mängu algust ning pärast mängu lõpuvilet kätelda vastasmängijate ja kohtunikuga.

 15. Garantii

  Jalgpalliturniiril Levadia Pirita Cup 2017 osalemine kinnitab, et võistkond on teadlik kõikidest turniiri poolt kehtestatud reeglitest.

 16. Mängupallid

  Levadia Pirita Cup 2017 kannavad kõik turniirimängudes kasutatavad pallid märget ’’FIFA APPROVED’’ või ’’FIFA INSPECTED’’.

 17. Turniiril võistkonna registreerimine

  Turniirile saabudes on kohustatud kõik võistkonnad esitama enne oma esimest võistlusmängu täidetud registreerimislehe turniiri korraldajatele. Võimalusel saab esitada allkirjastatud registreerimislehte e-posti teel aadressile : See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

  Turniiril ei tohi osaleda mängijaid, keda pole registreerimislehel üles antud. Võistkondadel ei ole lubatud turniiri käigus lisada registreerimislehele mängijaid juurde.

  Iga võistkonna esindaja on kohustatud andma allkirja, mis kinnitab turniriile saabumist, nõustuma Levadia Pirita Cup 2017 reeglitega ning kursis olema võimalike muudatusega.

  NB! Võistkond, kes ei ole täitnud korrektselt eelnevaid nõudmisi, ei lubata turniriile mängima!

 18. Mängu alustamine ja sellega kaasnevad reeglid

  Võistkond on kohustatud olema 10 minutit ennem väljakul, kus nende mäng aset leiab.

  Ühevärviliste võistlusvormide puhul vahetab särgid teisena märgitud võistkond või kasutab veste. Vestid tagatakse turniiri korraldaja poolt.

 19. Eriolukord, turniiri korraldus

  Turniiri žüriil on õigus teha mängukohtades ja –aegades muudatusi, kui seda peetakse vajalikuks ning kui vältimatu sündmus seda nõuab!

  NB! Turniiri korraldajad ei vastuta turniiril toimuvate varguste eest!

 20. Osalustasu turniiri osalemise eest

  225.- EUR. Võistkonna osalustasu turniiril osalemise eest peab olema tasutud enne turniiri algust. Osalustasu tasumine garanteerib osalemise turniiril.

Tallinn, Estonia
Clear
3°C (0°C 0°C)

Go to top